DOCKOR, ett par, sk. lappdockor, 1900-talets första hälft.

426361. DOCKOR, ett par, sk. lappdockor, 1900-talets första hälft.

Längd 34 respektive 38 cm.

Smärre slitage, bältet trasigt på den manliga dockan. Ansiktena med nötning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 34 respektive 38 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 590