BÄLGKAMERA, Stölma II (Stölten & Simmonsen, Malmö), tillverkad i Tyskland, 1920-tal.

426347. BÄLGKAMERA, Stölma II (Stölten & Simmonsen, Malmö), tillverkad i Tyskland, 1920-tal.

Utfälld, höjd 17 cm, längd 19 cm, bredd 12 cm.

Bruks och åldersslitage
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks och åldersslitage
Ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 669