BARNMÖBEL, 9 dlr, 1900-tal, bemålat trä.

4262477. BARNMÖBEL, 9 dlr, 1900-tal, bemålat trä.

Bestående av bord samt 8 stolar
Stolarnas sitthöjd ca 39 cm
Bordets höjd ca 59 cm, 200x70 cm.

Slitage, färgfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolarnas sitthöjd ca 39 cm

Slitage, färgfläckar.

Antal besök: 329