PARTI BELYSNING, 4 delar, Tiffanystil, Globen AB, 1900-tal.

426208. PARTI BELYSNING, 4 delar, Tiffanystil, Globen AB, 1900-tal.

Blå bordslampa, höjd 27,5 cm
Bordslampa med rosor, höjd 26 cm
Bordslampa i form av fyr, höjd 37 cm
Fönsterlampa, höjd skärm, 10 cm.

Bruksslitage, någon enstaka del till fyrens räcke saknas.
Ej funktionstestat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå bordslampa, höjd 27,5 cm

Ej funktionstestat.

Antal besök: 2 285