FICKUR, 18K guld, Uhlmann, Geneve, total vikt 11,0 gram, 1900-talets andra hälft.

426190. FICKUR, 18K guld, Uhlmann, Geneve, total vikt 11,0 gram, 1900-talets andra hälft.

Diameter 20 mm.

Bruksslitage
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 20 mm.

Bruksslitage
Ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 5 046