KONSTGLAS, "Round", Bertil Vallien, Blue Collection, limiterad upplaga nr 6/25, signerad.

426167. KONSTGLAS, "Round", Bertil Vallien, Blue Collection, limiterad upplaga nr 6/25, signerad.

Diameter 34 cm

Nr 177021

Stativ medföljer.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 34 cm

Nr 177021

Stativ medföljer.

Mindre slitage.

Antal besök: 1 468