HÖGTALARE, B-80, FÖRSTÄRKARE, "Eminent" samt "BASS-KING T", 1900-tal.

426163. HÖGTALARE, B-80, FÖRSTÄRKARE, "Eminent" samt "BASS-KING T", 1900-tal.

Förstärkarnas längd 37 resp. 37,5 cm, högtalarens längd 80, djup 28, höjd 50,5 cm.

Slitage, repor, märken och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 275