SVANTE SKOGH. Soffa samt fåtölj, 1900-talets andra hälft.

426102. SVANTE SKOGH. Soffa samt fåtölj, 1900-talets andra hälft.

Ek och skinn.

Soffa
Längd 193 cm
Bredd 75 cm
Rygghöjd 84 cm

Fåtölj
Rygghöjd 84 cm.

Bruksslitage.
Repor. Fläckar.

Svante Skogh (1908–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek och skinn.

Soffa
Längd 193 cm
Bredd 75 cm
Rygghöjd 84 cm

Fåtölj
Rygghöjd 84 cm.

Bruksslitage.
Repor. Fläckar.

Svante Skogh (1908–1988)

Antal besök: 2 691