MATSALSGRUPP, björk, vitrinskåp,bord, 4 stolar samt 2 skivor.

426043. MATSALSGRUPP, björk, vitrinskåp,bord, 4 stolar samt 2 skivor.

Vitrinskåp ,Längd 94cm, Bredd 40cm, Höjd 104cm
2st Glasskivor i övre skåpet.
2st Lådor.
2st Hyllplan i undre skåpet.
Bord , Diameter 110cm, Höjd 73cm
2st iläggsskivor, Bredd 44cm
Löstagbara sitsar.

Bruksslitage, märken & repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

2st Glasskivor i övre skåpet.
2st Lådor.
2st Hyllplan i undre skåpet.
2st iläggsskivor, Bredd 44cm
Löstagbara sitsar.

Bruksslitage, märken & repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 266