CLUBFÅTÖLJER, 1 par, tygklädda med björklister.

425971. CLUBFÅTÖLJER, 1 par, tygklädda med björklister.

Art Deco.

Repor samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Art Deco.

Repor samt bruksslitage.

Antal besök: 1 100