FAT, fajans, Stig Lindberg, Gustavsbergs Studio, 1900-talets mitt.

425925. FAT, fajans, Stig Lindberg, Gustavsbergs Studio, 1900-talets mitt.

Fat med dekor i form av blomster, längd 32 cm.

Krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelering.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 721