FÖRSTÄRKARE, "King", Dynacord, 1900-tal.

425900. FÖRSTÄRKARE, "King", Dynacord, 1900-tal.

Nr, 1080803, längd 80, djup 27, höjd 66 cm.

Omfattnade slitage, repor och märken, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 072