425840. FICKUR, 4 st, J.G.Graves / Viking / Dennison / Voicheron, 18-/1900-tal.
J.G.Graves Sheffield - England, boett silver, diameter 52 mm, nyckeldragare.
Viking, diameter 50 mm.
Dennis Watch Case - England, boett silver, diameter 51 mm.
Voicheron Geneve - Schweiz, damur, diameter 40 mm.
Slitage.
Ej funktionstestade.