FICKUR, 4 st, J.G.Graves / Viking / Dennison / Voicheron, 18-/1900-tal.

425840. FICKUR, 4 st, J.G.Graves / Viking / Dennison / Voicheron, 18-/1900-tal.

J.G.Graves Sheffield - England, boett silver, diameter 52 mm, nyckeldragare.
Viking, diameter 50 mm.
Dennis Watch Case - England, boett silver, diameter 51 mm.
Voicheron Geneve - Schweiz, damur, diameter 40 mm.

Slitage.
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Viking, diameter 50 mm.

Slitage.
Ej funktionstestade.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 959