BYRÅ, 2-lådig, mahogny, empire.

425821. BYRÅ, 2-lådig, mahogny, empire.

Längd 75, bredd 43, höjd 70 cm.

Fanerskador, nedre lådas lås kärvar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 625