SNEDKLAFFSEKRETÄR, ek med intarsia, daterad 1920.

425803. SNEDKLAFFSEKRETÄR, ek med intarsia, daterad 1920.

Längd 105, bredd 43, höjd 110 cm.

Lagningar samt sprickor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagningar samt sprickor.

Nycklar saknas.

Antal besök: 955