MARGIT WESTIN. DAMAST, "Flykt", 105 x 109 cm, daterad 1979, Komp av Margit Westin.

425790. MARGIT WESTIN. DAMAST, "Flykt", 105 x 109 cm, daterad 1979, Komp av Margit Westin.

105 x 109 cm.
Daterad Västerbotten slöjd 1979.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

105 x 109 cm.

Bruks/åldersslitage.

Antal besök: 981