OSCAR REUTERSVÄRD. Omöjlig figur. Färglitografi. Signerad. 4/90.

42576. OSCAR REUTERSVÄRD. Omöjlig figur. Färglitografi. Signerad. 4/90.

35x26 cm.

Oscar Reutersvärd (1915–2002)

Gör en kostnadsfri värdering!

35x26 cm.

Oscar Reutersvärd (1915–2002)

Antal besök: 834