TAKLAMPA, etikettmärkt ASEA, omkring 1900-talets mitt.

425757. TAKLAMPA, etikettmärkt ASEA, omkring 1900-talets mitt.

Kupa i glas vilande på innerskärm i plåt. Kupans höjd ca 23,5 cm.

Bruksslitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Nagg.

Antal besök: 520