SLAGBORD med en klaff, allmoge, 1800-tal.

425752. SLAGBORD med en klaff, allmoge, 1800-tal.

Två lådor.
Längd ca 47 + 67, bredd 95, höjd 72,5 cm.

Slitage, skador, renoverad, kompletterad. Tappar till skiva saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två lådor.

Antal besök: 1 015