STRINGHYLLA, teak, 2 gavlar med 3 hyllplan.

425727. STRINGHYLLA, teak, 2 gavlar med 3 hyllplan.

Fem delar av Nils Strinnings design
Hyllplan, längd 78 cm, bredd 20 cm.
Gavlar, längd 76,5 cm, bredd 18 cm.

Hyllplan med kraftigt slitage, skavmärken, färg, fläckar och repor.
Beslag med rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Beslag med rostangrepp.

Antal besök: 1 265