425709. SERIETIDNINGAR, ca 85 st, Walt Disneys serier mestadels Kalle Anka & Co, 1948-1972.
Mestadels nummer från 1952-1957. Ett nr Kalle Anka & Co N:r 3 nov 1948.
Medföljer diverse ej komplettera tidningar.
Samtliga med slitage, skador, klotter och namnteckningar. Ej fullt genomgånget.