SERIETIDNINGAR, ca 85 st, Walt Disneys serier mestadels Kalle Anka & Co, 1948-1972.

425709. SERIETIDNINGAR, ca 85 st, Walt Disneys serier mestadels Kalle Anka & Co, 1948-1972.

Mestadels nummer från 1952-1957. Ett nr Kalle Anka & Co N:r 3 nov 1948.
Medföljer diverse ej komplettera tidningar.

Samtliga med slitage, skador, klotter och namnteckningar. Ej fullt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 336