PARTI MUMIN, 12 delar, bland annat, pappfigurer, gosedjur, tygkassar, bricka, 1900/2000-tal.

425704. PARTI MUMIN, 12 delar, bland annat, pappfigurer, gosedjur, tygkassar, bricka, 1900/2000-tal.

2 rosa tygkassar, Tove 100.
Tygkasse Moomin 70.
Handduk, ca 65 x 47 cm.
Barnförkläde.
Bricka, 27 x 20 cm.
Nackkudde.
2 presentpåsar.
2 pappfigurer, Muminpappan, Muminmamman, höjd 67,5 - 68,5 cm.
Mumin, gosedjur, höjd ca 32 cm.

Varierande slitage, skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 rosa tygkassar, Tove 100.
Tygkasse Moomin 70.
Handduk, ca 65 x 47 cm.
Barnförkläde.
Bricka, 27 x 20 cm.
Nackkudde.
2 presentpåsar.

Antal besök: 1 995