TAKLAMPA, koppar, Holm Sörensen & Co, Danmark, 1900-talets andra hälft.

425691. TAKLAMPA, koppar, Holm Sörensen & Co, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Etikettmärkt.
Diameter ca 44 cm.
Höjd exklusive sladd 34 cm.

Bruksslitage, patinerad, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt.
Diameter ca 44 cm.
Höjd exklusive sladd 34 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 317