GOLVLAMPA, ett par, 1940/50-tal.

425688. GOLVLAMPA, ett par, 1940/50-tal.

Paret snarlika lamphållare, en med ljushållare i gulmetall, en med svart i plast
Höjd inkl. skärmhållare 146 cm, patinerad metall med detaljer i mässing.

Bruksslitage, smärre repor och tryckmärken.
Elfunktionen ej testad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Elfunktionen ej testad.

Antal besök: 697