JOSE LUIS SANCHEZ. skulptur, mässing på plastsockel.

425678. JOSE LUIS SANCHEZ. skulptur, mässing på plastsockel.

Höjd 15 cm. Längd 14 cm. Signerad och numrerad 552/1000 ex.

Lös på sockeln, limningen har släppt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 848