SPEGEL, empire, 1800-tal.

SPEGEL, empire, 1800-tal.
425633. SPEGEL, empire, 1800-tal.

Bär spår av hallstämpel, ca 66 x 37,5 cm.

Slitage, repor och märken, renoverad och kompletterad, senare glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 593