KNIV, Tapio Wirkkala, Hackman Finland, formgiven 1961.

425614. KNIV, Tapio Wirkkala, Hackman Finland, formgiven 1961.

Rostfritt stål, nylon och mässing. Knivens längd ca 22 cm.

Slitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor och märken.

Antal besök: 3 899