SERVIS, 75 delar, "Blå Blomst", Royal Copenhagen.

42557. SERVIS, 75 delar, "Blå Blomst", Royal Copenhagen.

20 st kaffekoppar med fat + 2 extra fat.
11 st assietter
1 creamekopp
sockerskål
gräddkanna
kaffekanna
3 st ljusstakar
12 st sopptallrikar
2 st djupa tallrikar
13 st mattallrikar
7 st uppläggsfat
mjölkkanna
salt och pepparströare.

Kaffefat
6 st II-sortering
4 st III-sortering
1 st flisa samt spricka

Kaffekoppar
6 II-sorterin
1 III-sortering
2 st spricka

Nagg, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 st assietter
1 creamekopp
sockerskål
gräddkanna
kaffekanna
3 st ljusstakar
12 st sopptallrikar
2 st djupa tallrikar
13 st mattallrikar
7 st uppläggsfat
mjölkkanna
salt och pepparströare.

Kaffefat
6 st II-sortering
4 st III-sortering
1 st flisa samt spricka

Kaffekoppar
6 II-sorterin
1 III-sortering
2 st spricka

Nagg, bruksslitage.

Antal besök: 1 771