SKRIVBORD, Möbelkompaniet Tranås, 1900-talets andra hälft.

42547. SKRIVBORD, Möbelkompaniet Tranås, 1900-talets andra hälft.

Ek. Längd 120, bredd 70, höjd 76 cm.

Smärre slitage. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 236