BESTICKSUPPSÄTTNING, 35 delar, nysilver samt pärlemor, England, 1900-talets mitt.

425452. BESTICKSUPPSÄTTNING, 35 delar, nysilver samt pärlemor, England, 1900-talets mitt.

12 förrättsknivar
12 förrättsgafflar
8 skaldjursknivar
Ett par salladsbestick
1 sked.

Bruksslitage. Fodral medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 förrättsknivar
12 förrättsgafflar
8 skaldjursknivar
Ett par salladsbestick
1 sked.

Antal besök: 704