KAFFE SERVIS, 15 delar. Rosenthal porslin. 1900-tal.

425415. KAFFE SERVIS, 15 delar. Rosenthal porslin. 1900-tal.

Maria "poesi". Bestående av: 6 kaffekoppar med fat, sockerskål, mjölkkanna, 6 äggkoppar, ljusstakar.

Tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tecken på slitage.

Antal besök: 953