4254008. OMEGA, armbandsur, DeVille, stål, 1970-tal.
Manuellt uppdrag.
Referensnummer: 511.0428
Verknummer: 34036652
Kaliber: 485
Mått: 30,5 x 20 mm
Armband i läder, ej original.
Sölja, ej original.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage och urtavla med smärre patina.
Tema Beso - Del 3