HELMUT MANTEL. Tillskriven. Segelbåtar, olja på pannå.

425380. HELMUT MANTEL. Tillskriven. Segelbåtar, olja på pannå.

63 x 65 cm.

Krackelering.

Helmut Mantel (Född 1925)

Gör en kostnadsfri värdering!

63 x 65 cm.

Krackelering.

Helmut Mantel (Född 1925)

Antal besök: 889