VÄGGLAMPOR, 3 st, Artium A4-2, samt LAMPSKÄRMAR, 3 st, 1900-talets slut.

425310. VÄGGLAMPOR, 3 st, Artium A4-2, samt LAMPSKÄRMAR, 3 st, 1900-talets slut.

3 vägglampor Artium, med skärmar. En skärm kvar i originalförpackning. Höjd 25 cm.
3 lampskärmar, utan stomme, enligt uppgift inköpta på Firma Svenskt Tenn. Höjd 14,5 cm.

Bruksslitage, Två väggskärmar gulnade, fläckar samt färgbortfalll vid kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 791