COLLIER, orientaliska pärlor, guldlås med rosenslipade diamanter, 1900-talets första hälft.

425303. COLLIER, orientaliska pärlor, guldlås med rosenslipade diamanter, 1900-talets första hälft.

Längd ca 53 cm. Total vikt ca 18 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 482