SKRIN på benställning, rotfanér. Karl Johan-stil, omkring 1900.

425276. SKRIN på benställning, rotfanér. Karl Johan-stil, omkring 1900.

Längd 49,5, bredd 36, höjd 73,5 cm.

Slitage, fanérskador. Renoverat, kompletterat.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 769