JOHN OCH INGA-BRITA HEDAEUS. Stilleben, Akvarell, signerad.

425252. JOHN OCH INGA-BRITA HEDAEUS. Stilleben, Akvarell, signerad.

42 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 868