SKULPTUR, glas, Mona Morales-Schildt, Kosta, signerad.

425225. SKULPTUR, glas, Mona Morales-Schildt, Kosta, signerad.

Droppformad. Höjd ca. 8 cm.

Repor, smärre slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Droppformad. Höjd ca. 8 cm.

Repor, smärre slagmärken.

Antal besök: 1 020