LJUSSTAKAR, ett par, mässing, Skultuna N15, 1800-tal.

425190. LJUSSTAKAR, ett par, mässing, Skultuna N15, 1800-tal.

Höjd ca. 25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 25 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 101