LAUREL BURCH. Figuriner. 3 st, fiskar, keramik, "Ocean Songs", signerade, 1900-talets slut.

425166. LAUREL BURCH. Figuriner. 3 st, fiskar, keramik, "Ocean Songs", signerade, 1900-talets slut.

Höjd: 15,5 cm, 12,5 cm samt 8,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 953