LAUREL BURCH. Figuriner. 3 st, katter, keramik, "Fantastic Feline", signerade, 1900-talets slut.

425165. LAUREL BURCH. Figuriner. 3 st, katter, keramik, "Fantastic Feline", signerade, 1900-talets slut.

Höjd: 27, 20 samt 13 cm.

Smärre slitage, smärre färgskav på den stora kattens öra.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 27, 20 samt 13 cm.

Antal besök: 5 583