OTTO KLANK. Färglitografi, signerad samt numrerad 44/100.

425120. OTTO KLANK. Färglitografi, signerad samt numrerad 44/100.

Totalmått inkl ram 49 x 37 cm.

Gulnad. bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnad. bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 591