BRICKA, bemålat plåt, 1800-tal.

425117. BRICKA, bemålat plåt, 1800-tal.

Bemålad plåt med blomstermotiv. Längd 66 cm. Bredd 52 cm.

Smärre åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 716