BUFFÈ med spegel, ek. Jugend, 1900-talets första hälft.

425063. BUFFÈ med spegel, ek. Jugend, 1900-talets första hälft.

Längd 125 cm. Bredd ca. 52 cm. Höjd ca 140 cm.

Bruksslitage. Stöt- och slagmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 341