BRUNO WIKLUND. "Kråkor o Änder", olja på duk, signerad.

425050. BRUNO WIKLUND. "Kråkor o Änder", olja på duk, signerad.

Dagmått 32 x 54 cm.
Falsmått 33 x 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 32 x 54 cm.
Falsmått 33 x 55 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 677