RAMON POVEDA IBARS. ”Hamnen i Barcelona”.

4250449. RAMON POVEDA IBARS. ”Hamnen i Barcelona”.

Olja på duk.
Signerad och daterad 1976. På baksidan, signerad, daterad och med titeln ”Port de Barcelona”.
28x39 cm.

I gott skick. Belagd och polykrom träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk.
28x39 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 189