PARTI KERAMIK, 14 delar, bla Arthur Percy, Lisa Larson och Stig Lindberg.

424998. PARTI KERAMIK, 14 delar, bla Arthur Percy, Lisa Larson och Stig Lindberg.

Bestående av: assietter, vaser figurin, skål, assieternas diameter 20,5 cm, högsta höjd 19,5 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg.

Antal besök: 655