CREMEKOPPAR, 12 st, olika fabrikat och dekorer.

424967. CREMEKOPPAR, 12 st, olika fabrikat och dekorer.

Bland annat Richard Ginori, Rörstrand, Dresden, Karlskrona, med mera.

Bruksslitage, Nagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 014