ELSA EKHOLM. Matta, röllakan, signerad EE.

424950. ELSA EKHOLM. Matta, röllakan, signerad EE.

Matta med geometriskt mönster i blå nyanser
200x138 cm.

Gott bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

200x138 cm.

Gott bruksskick.

Antal besök: 5 455