TV-KANNA, plast och metall, 1900-talets mitt.

424928. TV-KANNA, plast och metall, 1900-talets mitt.

Höjd ca 25 cm.

Bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 25 cm.

Bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Antal besök: 1 010